UFC249-تماشای آنلاین مبارزات رویداد یو اف سی 249

5/5

Tony Ferguson vs Justin Geathji

UFC249

توضیحات مبارزه- UFC249:

UFC249 -مدتهاست که طرفداران یو اف سی بدنبال تماشای مبارزه تونی فرگوسن و حبیب نورماگومدف هستن,چندین بار بود که مبارزه تونی و حبیب تا مراسم فیس اف پیش رفته بود اما درآخر این مبارزه کنسل شد,اما این بار  در UFC249همه بر این باور بودند که این مبارزه برگزار میشود تا اینکه کرونا ویروس تمام معادلات را بهم زد .

دانا وایت (رئیس سازمان یو اف سی) حس کرده بود که  امکان دارد یکی از طرفین نتوانند خودشان را به مبارزه برسانند تصمیم گرفت تا مبارز ذخیره ای برای این مبارزه قرار دهد, دانا وایت ابتدا به کانر مک گرگور پیشنهاد داد تا مبارز ذخیره این مبارزه باشد , اما مک گرگور اعلام کرد که یک مبارز ذخیره نخواهد بود, بدین ترتیب وایت گیجی را برای مبارز ذخیره در نظر گرفت.

حبیب نورماگومدوف در آخرین لحظات برای پرواز از روسیه به آمریکا دچار مشکل شد و اعلام کرد نمیتواند به این فایت برسد , پس جاستین گیجی جایگزین او شد, تونی نیز اعلام کرد با این  برای مبارزه با حبیب تمرین کرده و خود را برای مبارزه همچون حبیب آماده کرده است اما مشکلی ندارد و مبارزه با گیجی را قبول کرد.

حال میبایستی ببینم چه کسی صاحب کمربند قهرمانی موقت دسته لایت ویت یو اف سی خواهد بود, جاستین گیجی (“The Highlight”) با تونی فرگوسن (“El Cucuy”)

| نوشته
ufc249
UFC249
ufc249
مبارزه جاستین گیجی و تونی فرگوسن - UFC249
از 1 تا 5 امتیاز دهید!
(آراء: 1 میانگین: 1)
این صفحه را برای دیگران بفرست :

دیدگاهتان را ثبت کنید!

guest
0 پیام
بازخورد داخلی
نمایش همه ی دیدگاه ها

تغییر زبان فوروارییرز

دسته بندی کلی