ماگومدرسول گازیماگومیدوف در تیم رضا یزدانی

ماگومدرسول گازیماگومیدوف که در سال ۲۰۱۵ در فینال جهانی حسن یزدانی را مغلوب کرد، برای همراهی تیم کشتی صنایع مازندران وارد ایران شد | 20 آبان 1400

ماگومدرسول گازیماگومیدوف

ماگومدرسول گازیماگومیدوف وارد لیگ برتر کشتی ایران شد

به گزارش فوروارییرز ،در قالب رقابت‌های دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد، روز جمعه (21 آبان) این مسابقات در گروه «ب» با حضور تیم‌های باشگاه ورزشی مقاومت، خراسان جنوبی، ستارگان ساری و صنایع مازندران در سالن سیدرسول حسینی ساری پیگیری خواهد شد.

دور رفت این رقابت‌ها با صدرنشینی تیم ستارگان ساری به پایان رسید. این تیم تنها تیمی در دور رفت لیگ کشتی بود که از دو کشتی‌گیر خارجی در ترکیب خود استفاده کرد و موفق شد با نتیجه 5-5 تیم صنایع مازندران را در خانه مغلوب کند.

تیم صنایع که با این شکست، صعودش به مرحله نیمه‌نهایی با مخاطره مواجه شد، در همان مقطع اعلام کرد که با تمام توان در دور برگشت شرکت خواهد کرد.

در همین راستا ماگومدرسول گازیماگومیدوف روس که در سال 2015 موفق شد در فینال وزن 70 کیلوگرم کشتی آزاد جهان، با شکست حسن یزدانی ملی‌پوش کشورمان صاحب طلای جهانی لاس وگاس شود، برای همراهی تیم صنایع وارد ایران شده است.

این تیم همچنین در دور برگشت علاوه بر کامران قاسم‌پور قهرمان وزن 92 کیلوی جهان و رحمان عموزاد عضو وزن 61 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در جهانی نروژ، علی سوادکوهی نفر سوم امیدهای جهان را نیز در اختیار خواهد داشت.

برای دریافت سریعتر تیتر های خبرهای جدید پیج اینستاگرام فوروارییرز را دنبال کنید4warrior.ir@-(کلیک کنید)

#جدیدترین_اخبار_کشتی  #اخبار-کشتی #ماگومدرسول گازیماگومیدوف

از 1 تا 5 امتیاز دهید!
(آراء: 0 میانگین: 0)
این صفحه را برای دیگران بفرست :

دیدگاهتان را ثبت کنید!

guest
0 پیام
بازخورد داخلی
نمایش همه ی دیدگاه ها

تغییر زبان فوروارییرز

دسته بندی کلی