لیگ برتر کشتی آزاد ; تقسیم یزدانی‌ها در ۳ تیم برتر

قهرمان کشتی جهان | لیگ برتر کشتی آزاد | حسن یزدانی که برای تیم فولادین ذوب آمل روی تشک نرفت، با حضور در جایگاه تماشاگران از نزدیک شاهد دیدارهای رده بندی و فینال لیگ برتر کشتی آزاد بود. | 20 آذر 1400

قهرمان کشتی جهان تماشاگر مبارزه فینال

قهرمان کشتی جهان تماشاگر مبارزه فینال و جای خالی ستارگان

به گزارش فوروارییرز ،بعد از برگزاری دو مبارزه نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد، از ساعت 15:15 امروز (جمعه، 19 آذر) مبارزه رده‌بندی میان دو تیم شرکت داروسازی سهند ارس و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در حالی که ورود تماشاگران به سالن 12 هزار نفری ممنوع بود، با توجه به پخش زنده تلویزیونی، کشتی‌ها روی یک تشک و با صحنه‌ای بسیار زیبا و با نورپردازی حرفه‌ای به انجام رسید.

علاوه بر اعضای کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد، علیرضا دبیر و حمید سوریان رئیس و نایب فدراسیون کشتی، عبدالمهدی نصیرزاده رئیس سازمان لیگ، حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران، عسگری محمدیان رئیس هیئت کشتی مازندران در سالن مسابقات حضور پیدا کردند.

حسن یزدانی که به دلیل آسیب دیدگی در ترکیب تیم فولادین ذوب قرار نگرفت، با گرمکن ورزشی در جایگاه تماشاگران حاضر شد و کشتی‌های عصر امروز را از نزدیک تماشا کرد.

با توجه به جذب ژاگیر شاخیف روس و همچنین تغییر وزن امیرمحمد یزدانی و حضورش در 70 کیلوگرم، نام او در لیست تیم سهند ارس در مبارزه‌های نیمه نهایی و رده بندی قرار نگرفت. با این وجود یزدانی در سالن مسابقات و در کنار تیمش حضور داشت. شاخیف البته رقابت صبح را به مرتضی قیاسی باخت، اما در مبارزه رده‌بندی برای تیم سهند ارس به برد رسید.

طبق قانون هر تیم لیگ برتری اجازه جذب سه‌ملی پوش و استفاده همزمان از دو نفر آنها در یک مسابقه را دارد.

از جمع سه یزدانی عنوان‌دار کشتی آزاد، هر سه نفر امروز در سالن 12 هزار نفری حضور پیدا کردند. حسن یزدانی و امیرمحمد یزدانی با وجودی که در ترکیب فولادین ذوب و سهند ارس قرار نگرفتند، اما در کنار دو تیم بودند. همچنین رضا یزدانی دارنده دو مدال طلا و دو برنز جهان نیز به عنوان سرمربی تیم صنایع در مرحله پایانی لیگ برتر حضور داشت.

تیم دانشگاه آزاد که در مبارزه نیمه نهایی شکستی یک‌طرفه را مقابل صنایع تجربه کرد، در مبارزه رده بندی نیز نتوانست رقابت نزدیکی با سهند داشته باشد. این درحالی است که ستارگان ساری یکی از تیم‌های خوب مرحله مقدماتی بود که حتی در دور رفت مسابقات موفق به شکست تیم پرمهره صنایع شد، اما به این دلیل که یکی از 4 سرگروه نبود، مجوز حضور در مرحله پایانی لیگ برتر را دریافت نکرد.

 در صورت راهیابی ستارگان به مرحله پایانی، قطعا شاهد رقابت‌های جذاب‌تری بین تیم‌ها بودیم. به این ترتیب دانشگاه آزاد با دو شکست 9 بر یک در نیمه نهایی و رده بندی به حضور خود در مرحله پایانی لیگ برتر خاتمه داد.

امیرعلی آذرپیرا که چندی پیش در رقابت‌های امیدهای جهان به مدال طلا رسید، هر دو مسابقه صبح و بعدازظهرش را با سری بانداژشده پشت سر گذاشت. او در مبارزه صبح مغلوب محمدحسین محمدیان شد و در کشتی رده بندی مقابل امیر محمدی به برتری رسید.

امین طاهری که در مبارزه نیمه نهایی با توجه به قطعیت پیروزی فولادین ذوب روی تشک حاضر نشد و با امیرحسین زارع کشتی نگرفت، در مبارزه رده بندی با وجود مسجل شدن سومی تیمش در مبارزه‌های قبلی، مقابل علی اکبرپور روی تشک رفت و این حریف را از پیش رو برداشت

برای دریافت سریعتر تیتر های خبرهای جدید پیج اینستاگرام فوروارییرز را دنبال کنید4warrior.ir@-(کلیک کنید)

#جدیدترین_اخبار_کشتی  #اخبار-کشتی #قهرمان کشتی جهان #لیگ برتر کشتی آزاد

از 1 تا 5 امتیاز دهید!
(آراء: 0 میانگین: 0)
این صفحه را برای دیگران بفرست :

دیدگاهتان را ثبت کنید!

guest
0 پیام
بازخورد داخلی
نمایش همه ی دیدگاه ها

تغییر زبان فوروارییرز

دسته بندی کلی