انتقاد تند قهرمان المپیک از محمد بنا؛ جاده او یک‌طرفه است/ از خدری، ارسلان دیگری نسازیم

قاسم رضایی قهرمان المپیک ۲۰۱۲ با انتقاد از محمد بنا گفت که تصمیمات او براساس منطق نیست و خوب است قهرمانی که بنا قبولش دارد سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی شود | 29 آذر 1400

قاسم رضایی : ارسلان دیگری نسازیم ; سوریان سرمربی شود

قاسم رضایی : ارسلان دیگری نسازیم ; سوریان سرمربی شود

قاسم رضایی | به گزارش فوروارییرز ، قاسم رضایی با انتقاد از تصمیم محمد بنا مبنی بر اینکه برخی کشتی‌گیران برتر قهرمان کشوری که در فینال مقابل حریف ظاهر نشدند، باید در رقابت‌های انتخابی جام تختی شرکت کنند، اظهار داشت: بنا احساسی تصمیم می‌گیرد و کارهایی که می‌کند براساس منطق نیست. او خودش در مسابقات قهرمان کشوری حضور نداشت و حالا اعلام کرده که غایبان فینال کشوری، در حالی که از قبل اعلام شده بود سهمیه جام تختی را می‌گیرند، باید در انتخابی این جام حضور پیدا کنند. باید از قبل اعلام می‌‌شد که همه در فینال کشتی بگیرند.

وی خطاب به بنا گفت: موقعی که شما در قهرمان کشوری حضور ندارید، چطور می‌گویید کشتی گیر را در صورت کشتی نگرفتن در فینال محروم کنند؟ کشتی گیر از قبل نمی‌دانسته الزام به حضورش در فینال مسابقات بوده است.

سرمربی تیم فولادین ذوب آمل در لیگ برتر فرنگی با اشاره به اینکه رضا خدری که در فینال 55 کیلوگرم کشتی نگرفته، باید دوباره در انتخابی جام تختی روی تشک برود، تأکید کرد: علی ارسلان که تغییر تابعیت داد و کارش برای حضور در صربستان تمام شد؛ خوب است رضا خدری هم یکی مثل او شود و آنقدر پشت خط بماند تا تصمیم به رفتن بگیرد؟ از رضا خدری، علی ارسلان دیگری نسازید. نباید اتفاقاتی که برای ارسلان افتاد، برای خدری رخ دهد. متأسفانه محمد بنا سلیقه‌ای عمل می‌کند.

رضایی خاطرنشان کرد: اکنون فرصت مناسبی است که سوریان بیاید و مدیریت فنی کشتی فرنگی را به دست بگیرد. بنا قبلاً هم گفته که سوریان را قبول دارد و با او هم بد نیست، خوب است که حمید سرمربی تیم ملی شود.

قهرمان پیشین کشتی فرنگی جهان گفت: بنا گفته امید نوروزی باشد من نیستم، با ناصر نوربخش، جمشید خیرآبادی، حسن بابک و بقیه مربیان هم که خوب نیست. همه یک طرف و محمد بنا در طرف دیگر قرار گرفته‌اند. تا چه زمانی باید این جاده یک طرفه باشد و یک نفر همه تصمیمات را بگیرد؟ اینها همه به ضرر کشتی فرنگی ایران تمام می‌شود

برای دریافت سریعتر تیتر های خبرهای جدید پیج اینستاگرام فوروارییرز را دنبال کنید4warrior.ir@-(کلیک کنید)

#جدیدترین_اخبار_کشتی  #اخبار-کشتی #قاسم رضایی #قاسم رضایی کشتی گیر #قاسم رضایی فرنگی کار #قاسم رضایی کشتی گیر آملی

از 1 تا 5 امتیاز دهید!
(آراء: 0 میانگین: 0)
این صفحه را برای دیگران بفرست :

دیدگاهتان را ثبت کنید!

guest
0 پیام
بازخورد داخلی
نمایش همه ی دیدگاه ها

تغییر زبان فوروارییرز

دسته بندی کلی