علی شعبانی و محمدحسین محمدیان در تیم جدید

تیم کشتی فولادین ذوب آمل با دو ملی‌پوش مد نظرش و همچنین دو کشتی گیر خارجی قرارداد امضا خواهد کرد | علی شعبانی و محمدحسین محمدیان

تیم کشتی فولادین ذوب

علی شعبانی و محمدحسین محمدیان در تیم کشتی فولادین ذوب ; 2 ملی‌پوش و 2 خارجی در نوبت قرارداد

فوروارییرز | رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی قرار است بعد از پایان مسابقات جهانی نروژ برگزار شود. سازمان لیگ اعلام کرده این رقابت‌ها نهایتاً با شرکت 12 تیم در هر دو رشته به انجام خواهد رسید.

تیم فولادین ذوب آمل که قصد دارد برای اولین بار در لیگ برتر آزاد و فرنگی شرکت کند، پیش از این قراردادش را با چندین کشتی‌گیر از جمله امیرحسین زارع و محمدهادی ساروی دو مدال‌آور آزاد و فرنگی ایران در بازی‌های المپیک 2020 توکیو به امضا رساند.

این تیم همچنین در ادامه با رضا اطری و محمدحسین محمدیان دو ملی‌پوش اوزان 57 و 97 کیلوگرم در المپیک قرارداد بست و اخیرا نیز علی شعبانی مدعی وزن 97 کیلوگرم قرارداد به امضا رساند.

دو نفر از ملی‌پوشان اعزامی به جهانی نروژ نیز در بازگشت از اسلو با فولادین ذوب قرارداد خواهند بست. این تیم آملی که به نظر می‌رسد در غیاب تیم بازار بزرگ که بعد از چند سال حضور در لیگ برتر، امسال در این رقابت‌ها تیمی نخواهد داشت، یکی از مدعیان جدی قهرمانی در لیگ هر دو رشته خواهد بود.

علی قلی‌زادگان، مجید داستان، ابوالفضل حاجی‌پور، مهدی یگانه جعفری، محمد کریمی، محمدصادق فیروزپور، جمال خدابنده لو، امیرحسین کاووسی، امیرحسین فیروزپور، هادی وفایی پور نیز دیگر کشتی گیرانی هستند که با فولادین ذوب قرارداد بسته‌اند.

برای دریافت سریعتر تیتر های خبرهای جدید پیج اینستاگرام فوروارییرز را دنبال کنید4warrior.ir@-(کلیک کنید)

#جدیدترین_اخبار_کشتی  #اخبار-کشتی

www.4warriors.ir
از 1 تا 5 امتیاز دهید!
(آراء: 0 میانگین: 0)
این صفحه را برای دیگران بفرست :

دیدگاهتان را ثبت کنید!

guest
0 پیام
بازخورد داخلی
نمایش همه ی دیدگاه ها

تغییر زبان فوروارییرز

دسته بندی کلی