فرنگی‌کار ایرانی تغییر تابعیت داد

فرنگی‌کار ایرانی که در فینال لیگ برتر استارت قهرمانی تیم فولادین ذوب آمل را زد، تغییر تابعیت داد تا در تیم ملی کشور دیگری ملی‌پوش شود | 29 آذر 1400

علی ارسلان تغییر تابعیت داد

علی ارسلان تغییر تابعیت داد

علی ارسلان | به گزارش فوروارییرز ، تلاش علی ارسلان در این سال‌ها برای رسیدن به دوبنده تیم ملی بی‌ثمر بوده و او سرانجام تصمیم گرفت که با تغییر تابعیت شانس حضور در مسابقات جهانی و المپیک را پیدا کند.

ارسلان که در لیگ برتر کشتی آزاد عضو تیم فولادین ذوب آمل بود، در حالی که تیمش در 4 مبارزه ابتدایی شکست‌های غیرمنتظره‌ای مقابل کشتی‌گیران سیناصنعت ایذه داشت، اولین برد و به نوعی مهم‌ترین برد را برای نماینده آمل به دست آورد.

او در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا مختاری عضو تیم ملی فرنگی در مسابقات جهانی 2021 اسلو را شکست داد و بعد از این برد بود که فولادی‌ها در اوزان باقی مانده به پیروزی رسیده و در نهایت جام قهرمانی لیگ برتر فرنگی را بالای سر بردند.

ارسلان با تغییر تابعیت، از این پس برای صربستان کشتی خواهد گرفت. این کشتی‌گیر که در سال‌های گذشته نیز شایستگی خود را نشان داده بود، اما از رسیدن به دوبنده تیم ملی بازماند. او امیدوار است در تیم ملی صربستان بتواند به مدال جهانی و المپیک برسد.

برای دریافت سریعتر تیتر های خبرهای جدید پیج اینستاگرام فوروارییرز را دنبال کنید4warrior.ir@-(کلیک کنید)

#جدیدترین_اخبار_کشتی  #اخبار-کشتی #علی ارسلان # علی ارسلان کشتی گیر

از 1 تا 5 امتیاز دهید!
(آراء: 0 میانگین: 0)
این صفحه را برای دیگران بفرست :

دیدگاهتان را ثبت کنید!

guest
0 پیام
بازخورد داخلی
نمایش همه ی دیدگاه ها

تغییر زبان فوروارییرز

دسته بندی کلی