حمید سوریان : باید دو تیم ملی داشته باشیم

لیگ کشتی فرنگی | نایب رئیس فدراسیون کشتی کیفیت لیگ فرنگی امسال را بالاتر از لیگ سال‌های گذشته عنوان کرد- حمید سوریان | 20 آذر 1400

حمید سوریان-لیگ کشتی فرنگی

حمید سوریان : کیفیت لیگ کشتی فرنگی بیشتر از گذشته بود

لیگ کشتی فرنگی | به گزارش فوروارییرز ،حمید سوریان که از نزدیک شاهد رقابت‌های نیمه‌نهایی لیگ برتر فرنگی بود، در مورد رقابت‌های لیگ امسال، گفت: خیلی از کشتی‌گیران جوان و باانگیزه در این دوره لیگ شرکت کردند

در لیگ امسال شاهد رقابت‌های نزدیکی بودیم. احساس می‌کنم این دوره مسابقات لیگ، از کیفیت بالاتری نسبت به سال‌های گذشته‌اش برخوردار بود. با توجه به اینکه در دو سال اخیر ما لیگ را در شرایط کرونایی برگزار کردیم قطعا در آینده کیفیت مسابقات بهتر هم می‌شود.

دارنده 7 مدال طلای کشتی فرنگی جهان و المپیک با اشاره به نتایج این رشته خاطرنشان کرد: کشتی فرنگی در سال‌های اخیر نتایج خوبی به دست آورده، ما در المپیک با محمدرضا گرایی طلایی شدیم و نتیجه قابل قبولی گرفتیم. در جهانی نروژ هم نتایجی که کسب شد خوب بود و امیدوار هستیم این روند ادامه داشته و به زودی در هر دو رشته آزاد و فرنگی روی سکوی اولی دنیا قرار بگیریم.

سوریان در مورد برنامه فدراسیون کشتی برای حضور در جهانی 2022 و بازی های آسیایی که در فاصله بسیار کم با هم برگزار می‌شود، گفت: این شرایط برای تمام کشورها هست و با توجه به فاصله کم دو رقابت می‌بایست تدبیری اندیشیده شود که ما دو تیم ساخته و پرداخته برای هر دو رقابت داشته باشیم چون هم جهانی و هم بازی‌های آسیایی برای ما حائز اهمیت هستند.

صفحه اختصاصی بنیل داریوش در وبسایت فوروارییرز

برای دریافت سریعتر تیتر های خبرهای جدید پیج اینستاگرام فوروارییرز را دنبال کنید4warrior.ir@-(کلیک کنید)

#جدیدترین_اخبار_کشتی  #اخبار-کشتی #حمید سوریان #لیگ کشتی فرنگی

از 1 تا 5 امتیاز دهید!
(آراء: 0 میانگین: 0)
این صفحه را برای دیگران بفرست :

دیدگاهتان را ثبت کنید!

guest
0 پیام
بازخورد داخلی
نمایش همه ی دیدگاه ها

تغییر زبان فوروارییرز

دسته بندی کلی