مدیرعامل فولادین ذوب آمل : حسن یزدانی قرارداد سفید داشت

حسن یزدانی لیگ برتر کشتی | فولادین ذوب کشتی | مدیرعامل تیم فولادین ذوب آمل در خصوص عدم حضور حسن یزدانی در مرحله پایانی لیگ برتر کشتی آزاد گفت: یزدانی با ما قرارداد سفید امضا کرد و دلی کنار تیم بود اما به دلیل آسیب‌دیدگی نتوانست همراهی‌مان کند. | 20 آذر 1400

حسن یزدانی لیگ برتر کشتی -فولادین ذوب

حسن یزدانی لیگ برتر کشتی ; واکنش مدیرعامل فولادین ذوب به غیبت حسن یزدانی

به گزارش فوروارییرز ،حسن یزدانی چندی پیش با تیم فولادین ذوب آمل قرارداد بست، اما همان زمان عنوان شد که او مصدوم است و احتمال حضورش روی تشک زیاد نیست.

در همین راستا دارنده دو مدال طلا و نقره المپیک برای تیم فولادین ذوب وزن‌کشی نکرد و در مرحله پایانی لیگ برتر حضور نداشت.

بابک بهمنی مدیرعامل فولادین ذوب در این باره گفت: یزدانی به عنوان یک قهرمان ملی و برای روحیه دادن به بچه‌ها با ما قرارداد بست و قرار بود به عنوان یک اسطوره و قهرمان ملی کنار تیم‌مان باشد. او آنقدر پهلوان بود که قرارداد سفید بست و در صورتی که پایش مشکلی نداشت، کشتی می‌گرفت، اما با این وجود در تمام مدت تمرینات، کنار تیم ما بود و نکات فنی لازم را به کشتی‌گیران گوشزد می کرد.

وی ادامه داد: یزدانی در این مدت نهایت همکاری را با فولادین ذوب داشت و از این بابت که جوانمردی کرد و بدون گرفتن مبلغی کنار تیم بود، از او سپاسگزارم. او به عنوان یک وزنه برای تیم ما بود و بچه‌های ما بخشی از موفقیت تیمی را مرهون حضور حسن یزدانی و روحیه‌ای که به کشتی‌گیران می‌داد، هستند.

برای دریافت سریعتر تیتر های خبرهای جدید پیج اینستاگرام فوروارییرز را دنبال کنید4warrior.ir@-(کلیک کنید)

#جدیدترین_اخبار_کشتی  #اخبار-کشتی #حسن یزدانی لیگ برتر کشتی

از 1 تا 5 امتیاز دهید!
(آراء: 0 میانگین: 0)
این صفحه را برای دیگران بفرست :

دیدگاهتان را ثبت کنید!

guest
0 پیام
بازخورد داخلی
نمایش همه ی دیدگاه ها

تغییر زبان فوروارییرز

دسته بندی کلی