شاخیف آسیب دید، یزدانی سر وزن نرسید

تیم کشتی سهند ارس در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد نتوانست آنطور که پیش بینی می‌شد نتیجه بگیرد، البته این تیم بدشانسی‌هایی هم آورد که یکی از آنها مصدومیت کشتی‌گیر خارجی بود.| تیم کشتی سهند ارس | 20 آذر 1400

تیم کشتی سهند ارس

بدشانسی‌های تیم کشتی سهند ارس در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کشتی

تیم کشتی سهند ارس | به گزارش فوروارییرز ،در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد، دو تیم مدعی فولادین ذوب آمل و شرکت داروسازی سهند ارس مقابل هم قرار گرفتند. خیلی‌ها پیش‌بینی مبارزه نزدیک دو تیم را داشتند و اینکه برنده طی یک رقابت تنگاتنگ و پایاپای مشخص شود و به فینال راه پیدا کند اما این طور نشد و تیم فولادین ذوب، راحت‌تر از آن چیزی که فکرش را می‌کرد، فینالیست شد و با نتیجه 8 بر 2 از سد سهند گذشت.

یکی از اتفاقاتی که پیش از وزن کشی برای این تیم رخ داد، آسیب دیدگی شاخیف بود. این در حالی بود که سهندی‌ها روی برد صددرصدی این کشتی‌گیر روس حساب ویژه باز کرده بودند.

اصولا تیم‌های لیگ برتری در اوزان دست روی خارجی می‌گذارند که از بردشان اطمینان دارند و برای جذب آنها برای تک کشتی و یا دو مبارزه در مرحله پایانی، دلاری هزینه می‌کنند.

با این وجود، شاخیف آسیب دید و در ادامه نیز در مرحله نیمه نهایی، در حالی که مرتضی قیاسی کشتی خوب و برتری گرفت، قهرمانِ روس وزن 65 کیلوگرم دنیا مغلوب نماینده المپیکی ایران شد.

البته بعد از مصدومیت شاخیف، سهندی‌ها از امیرمحمد یزدانی خواستند که برای این تیم در 65 کیلو کشتی بگیرد که او نتوانسته سر وزن برسد. یزدانی از چندی پیش اعلام کرد که دیگر کشتی گیر 70 کیلوگرم است و در مسابقات قهرمان کشوری نیز در این وزن روی تشک خواهد رفت.

برای دریافت سریعتر تیتر های خبرهای جدید پیج اینستاگرام فوروارییرز را دنبال کنید4warrior.ir@-(کلیک کنید)

#جدیدترین_اخبار_کشتی  #اخبار-کشتی #تیم کشتی سهند ارس

از 1 تا 5 امتیاز دهید!
(آراء: 0 میانگین: 0)
این صفحه را برای دیگران بفرست :

دیدگاهتان را ثبت کنید!

guest
0 پیام
بازخورد داخلی
نمایش همه ی دیدگاه ها

تغییر زبان فوروارییرز

دسته بندی کلی