بیگ رامی بیوگرافی پادشاه مصری!

بیگ رامی کیست؟ بیوگرافی کامل big ramy قهرمان و فاتح ساندوی مسترالمپیا 2021 | بیگ رامی بیوگرافی همه چیز درباره بدنساز مصری | بیگ رمی بدنساز مصری – بیوگرافی بیگ رامی

بیگ رامی بدنساز | بیگ رامی بیوگرافی

Big Ramy

نام: ممدوح الصبیا

لقب(nickname): بیگ رامی – big ramy

به انگلیسی: Mamdouh Elssbiay

بدنساز مصری(زاده ۱۶ سپتامبر سال ۱۹۸۴ در بلطیم)

بیگ رامی یا بیگ رمی یکی از بدنسازان محبوب دنیای پرورش اندام بحساب می آید که همیشه با رفتار حرفه ای خود مورد احترام حریفان و طرفداران این ورزش بوده و هست، ممدوح الصبیا معروف به بیگ رامی یا بیگ رمی ، بدنساز حرفه ای و معروف مصری است که در  تاریخ ۱۶ سپتامبر سال ۱۹۸۴ در بلطیم که یکی از مناطق مسکونی و محروم آن زمان شهر اسکندریه واقع در استان کفرالشیخ مصر است به دنیا آمد

وی در حال حاضر در انتهای دهه ی سوم زندگیش قرار دارد و تا دو سال آینده 40 ساله میشود.

فهرست مطالب - برروی عنوان کلیک کنید تا به بخش مورد نظر منتقل شوید

بیگ رامی در ابتدا برای امرار معاش و کسب درآمد راهی کشور کویت شده بود و در آنجا مشغول شعل ماهیگیری شد.

بیگ رامی در کویت ماندگار شد… و در همانجا ازدواج کرد و هم اکنون دارای سه فرزند دختر می باشد و جالب است بدانید که فرزند دوم او شب قبل از مسابقات بدنسازی حرفه ای نیویورک 2019 بدنیا آمد.

بیگ رامی بدنساز | بیگ رامی بیوگرافی
بیگ رامی بیوگرافی

شروع بدنسازی بیگ رامی

بیگ رامی در ادامه با توجه به بدن حجیم و زیبایی که داشت در سال ۲۰۰۳ وارد دنیای بدنسازی شد و این ورزش را ابتدا با هدف تفریحی و سلامتی شروع کرد و بدنساز مورد علاقه او ابتدا دوریان ییتس و در ادامه ویکتور مارتینز بود.

او در ادامه و در سال ۲۰۱۰ در یکی از بزرگترین باشگاه های بدنسازی دنیا یعنی باشگاه اکسیژن کویت مشغول به کار شد و در این زمان تحت مربیگری دنیس جیمز معروف بدنسازی را دنبال کرد.

باشگاه اکسیژن کویت در جهان مشهور به باشگاه هیولا سازی است و با توجه به نوع تمرینات و تغذیه ای که بدنساز های این باشگاه دارند سبب شده است که بدن های خیلی حجیمی از آن حاصل شود.

از جمله بدنساز های معروف و حجیمی که تحت اسپانسرینگ باشگاه اکسیژن هستند میتوان به برندون کوری، رولی وینکلار ، ناتان دی آشا ، جرمی بوندیا و خیلی موارد دیگر اشاره نمود.

بیگ رامی پله های ترقی را 5تایی 5تایی بالا رفت!

بیگ رامی بدنساز | بیگ رامی بیوگرافی
بیگ رامی بیوگرافی

بیگ رامی با توجه به ژنتیک و پتانسیل خوب بدنی خود خیلی زود توانست به جایگاه ویژه ای در بین بدنسازان برسد.

او توانست در سال ۲۰۱۱ به وزن ۲۰۰ پوندی یعنی معادل ۹۰ کیلوگرم دست یابد و در سال ۲۰۱۲ در حالی که وزنی ۲۸۶ پوندی معادل ۱۲۹ کیلوگرم داشت توانست در استیج مسابقات مستر المپیای آماتوری کویت به مقام قهرمانی و اوورالی دست یابد و در آن مسابقات کارت حرفه ای خود و جواز حضور در مسابقات حرفه ای را کسب کند.

مربی بیگ رامی یعنی دنیس جیمز از او خواست تا قبل از مسابقات مسترالمپیا و با بدنی خوب و قهرمانی های خود، اسم خود را در میان بدنسازان حرفه ای خود را مطرح کند و با رژیم بدون کربوهیدراتی که برای او تنظیم کرد توانست در اولین حضور خود در مسابقات حرفه ای نیویورک به مقام قهرمانی رسید و توانست جواز حضور در مستر المپیا ۲۰۱۳ را کسب کند.

بیگ رامی موفق شد در  اولین حضور خود در مستر المپیا سال ۲۰۱۳ در جایگاه هشتمی قرار بگیرد و به عبارتی در جمع ۸ بدنساز برتر دنیا قرار بگیرد.

درخشش او در مسترالمپیا تا سال ۲۰۱۷ رو به پیشرفت بود بگونه ای که در سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ به ترتیب توانست حائز مقام های هفتم، پنجم ، چهارم و دوم شود و سال ۲۰۱۷ او نزدیک ترین رقابت خود را با فیل هیث باخت و از کسب ساندو باز ماند اما در سال ۲۰۱۸ و در کمال تعجب در جایگاه ششمی قرار گرفت .

او در سال ۲۰۱۹ نیز چند هفته مانده به مسابقات دچار آسیب دیدگی از ناحیه شانه دچار مصدومیت شد اما چند روز مانده به شروع مسابقات مستر المپیا ۲۰۱۹ آمادگی خود را جهت حضور بر استیج مستر المپیا اعلام کرد اما دعوتی از او جهت شرکت در این مسابقات بعمل نیامد.

خیلی ها علت این که مستر المپیا در سال ۲۰۱۹ از بیگ رامی دعوت به حضور نکرد را این میدانند که دیگر ابرقدرتی مانند باشگاه اکسیژن پشت او نبود و طبق گفته برندون کوری، بیگ رامی پس از کسب رتبه ششم در مستر المپیا ۲۰۱۸ از اکسیژن کویت جدا شد تا تمرینات خود را زیر نظر نیل هیل که یکی از مربی های معروف بدنسازی از جمله مربی فلکس لوئیس و ویلیام بوناک ادامه دهد.

او در سال ۲۰۲۰ و چند روز قبل از شروع مسابقات آرنولد کلاسیک اوهایو ۲۰۲۰ ، چد نیکولز را بعنوان مربی جدید خود معرفی کرد و در وصف چد نیکولز همین کافی که او مربی کینگ رونی کلمن افسانه ای بوده است.
بیگ رامی سرانجام پس از سالها تلاش در مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۰ توانست به هر دو عنوان قهرمانی از دید داوران و قهرمان مردمی دست یابد و ناکامی کسب ساندو را به پایان برساند.

بیگ رامی در مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۱ توانست از عنوان قهرمانی خود دفاع کند و باری دیگر ساندو را از آن خود کند، البته در 2021 دیگر نتوانست عنوان قهرمان مردمی را کسب کند و این عنوان را گرگ پارسی ، هادی چوپان عزیزمون کسب کرد.

و اما در مسترالمپیای 2022 بیگ رامی به دلیل عدم آمادگی همچون سال های گذشته و استفاده بیش از اندازه و غیر اصولی سنتول به مقام پنجمی دست یافت… در نتیجه با وجود ضعف بیگ رامی ، هادی چوپان با قدرت موفق به کسب عنوان نخست و ساندوی مسترالمپیا برای اولین بار در تاریخ ایران شد.

مشاهده کنید : صحبت های هادی چوپان پس از کسب مقام نخست مستر المپیا; ویدئو

بیگ رامی و هادی چوپان

بیگ رامی بدنساز | بیگ رامی بیوگرافی
بیگ رامی بیوگرافی | بیگ رامی و هادی چوپان
بیگ رامی و هادی چوپان بیگ رامی بیوگرافی
بیگ رامی بیوگرافی | بیگ رامی و هادی چوپان

افتخارات و مقام های بیگ رامی

افتخارات big ramy از سال 2012 تا به امروز به شرح ذیل است :

سال ۲۰۱۲ :

 • جام طلایی کویت : قهرمانی و مقام اول
 • مستر المپیا آماتوری کویت : قهرمانی و مقام اول

سال ۲۰۱۳ :

 • مسابقات حرفه ای نیویورک : قهرمانی و مقام اول
 • مسابقات مستر المپیا : مقام هشتم

سال ۲۰۱۴ :

 • مسابقات حرفه ای نیویورک : قهرمانی و مقام اول
 • مسابقات مستر المپیا : مقام هفتم

سال ۲۰۱۵ :

 • آرنولد کلاسیک برزیل : قهرمانی و مقام اول
 • آرنولد کلاسیک اروپا : مقام چهارم
 • مستر المپیا : مقام پنجم
 • مسابقات حرفه ای EVLS Prague : مقام دوم

سال ۲۰۱۶ :

 • مستر المپیا : مقام چهارم
 • آرنولد کلاسیک اروپا : مقام دوم
 • مسابقات حرفه ای کویت : قهرمانی و مقام اول
 • مسابقات حرفه ای EVLS Prague : مقام دوم

سال ۲۰۱۷ :

 • مستر المپیا : مقام دوم
 • آرنولد کلاسیک اروپا : قهرمانی و مقام اول

سال ۲۰۱۸ :

 • مستر المپیا : مقام ششم

سال ۲۰۲۰ :

 • آرنولد کلاسیک اوهایو : مقام سوم
 • مستر المپیا : مقام اول
 • قهمان مردمی

سال ۲۰۲۱ :

 • مستر المپیا : مقام اول  

سال ۲۰۲۲:

 • مسترالمپیا : مقام پنجم

قد بیگ رامی

بیگ رامی دارای قد ۱۷۸ سانتی متری است 

وزن بیگ رامی

 وزن بیگ رامی با توجه به اینکه دسته اوپن شرکت می کند و از طرفی به حجیم ترین بدنساز تاریخ معروف است حدود ۱۴۰ کیلوگرم یا به عبارتی ۳۱۰ پوند است.

عکس همسر بیگ رامی (همسر دوم)

بیگ رامی
بیگ رامی و همسرش دومش

بیگ رامی همسر اول و دو فرزندش را شوکه کرد!

بیگ در حالی به ازدواج دوم تن داد که همسر اولش تا قبل از مراسم عروسی وی کاملاً بی اطلاع بود… این ازدواج غیراخلاقی بیگ رامی با واکنش گسترده در رسانه های مصری همراه بود بطوری که حتی تصمیم بر این شد تا قانون جدید در مصر تصویب شود که مرد نتواند بدون اجازه همسرش با زن دیگری ازدواج کند و درصورت مرتکب شدن متحمل مجازات شود

تمرینات بیگ رامی

• فشار سنگین روی عضلات پشت

ممدوح از وزنه‌های آزاد و دستگاه‌ها به شکل تناوبی استفاده می‌کند. او هر حرکت عضلات پشت را در ۴-۵ ‌ست با ۸-۱۵ تکرار انجام میدهد،

این کار را با تکنیک هرمی‌ صعودی برای هر ‌ست انجام میدهد و با سنگین شدن وزنه‌ها از میزان تکرار‌ها می‌کاهد.او همچنین اهمیت بسیار زیادی را برای استراحت میا‌‌ن ‌ست‌های خود قائل است. از آنجایی که او در هر ‌ست به شدت کار می‌کند در پایان ‌ست دیگر نفسی برایش نمی‌ماند، بنابراین قبل از شروع دوباره او صبر می‌کند تا وضعیت تنفس و ضربان قلبش به حالت نرمال باز گردد.

لت سیمکش مچ برعکس

یکی‌ از حرکات مورد علاقه او لت سیمکش مچ برعکس می‌باشد.هنگامی که او این حرکت را انجام میدهد دوست دارد که در بخش بالایی حرکت بیشترین کشش را در عضلات لت ایجاد کند و در بخش پایینی نیز آنها را کاملا منقبض می‌کند. او همچنین از وزنه ای استفاده می‌کند که بتواند آن را کنترل کند بنابراین او واقعا میتواند هنگام تمرین عضله‌ خود را حس کند و از وزنه‌های بیش از حد سنگین استفاده

بیگ رامی : زیربغل سیمکش قایقی

ممدوح حرکت سیمکش قایقی را از زاویه های مختلفی‌ انجام میدهد. او این کار را با گذاشتن یک جعبه یا یک صفحه وزنه ۲۰ کیلویی در جلوی تکیه‌ گاه انجام میدهد تا بتواند سیمکش را با زاویه دلخواه خود بکشد. او همچنین هنگامی که دستگیره سیمکش نزدیک شکمش میشود کمی‌ مکث می‌کند تا بتواند بیشترین فشار ممکن را روی عضلات خود حس کند.

زیربغل هالتر ‌خم یا تی بار

برای زیربغل هالتر خم، ممدوح موقعیت بدن خود را در وضعیتی بین ۴۵ و ۶۰ درجه قرار میدهد و هم به شکل کف دست رو و هم کف دست زیر این حرکت را انجام میدهد. او نسبتا از یک وزنه سبک (برای او) به وزن ۴۰ کیلو استفاده می‌کند زیرا که انجام این کار او را قادر می‌سازد هر تکرار را کاملا حس کند و بتواند یک ارتباط ذهنی‌ عضلانی برقرار کند.

برنامه تمرینی بیگ رامی (بازو)

بیگ رامی
بیگ رامی بیوگرافی - برنامه غذایی - برنامه تمرینی
برنامه جلو بازو پشت بازو بسیار سنگین

علاوه بر تمرینات سنگین عضلات پشت، ممدوح همچنین روی تمرینات بسیار سخت دست هم به منظور حفظ حجم و تفکیک آنها تمرکز دارد. او برای عضلات پشت بازو و جلو بازوی خود ۱۲ ‌ست را انجام میدهد که با استفاده از وزنه‌های سنگین بیشترین استفاده را از هر ‌ست میبرد.

ممدوح همچنین روی انجام فرم صحیح حرکات خود در هر ‌ست دقت ویژه دارد. او می‌خواهد اطمینان حاصل کند که هر تکرار را به درستی‌ انجام میدهد تا علاوه بر جلوگیری از آسیب دیدگی بتوود بیشترین فشار به عضلات را نیز وارد کند.برنامه دست او به شکل زیر است :

پشت بازو :

پشت بازو سیمکش  ۴ (۱۰-۱۲)

پشت بازو دمبل تک دست از پشت سر  ۴ (۱۰-۱۲)

پشت بازو سیمکش با طناب  ۴ (۱۲-۱۵)

جلو بازو :

جلو بازو دمبل چکشی  ۴ (۱۰-۱۲)

جلو بازو لاری  ۴ (۱۰-۱۲)

جلو بازو سیمکش طناب  ۴ (۱۲-۱۵)

بیگ رامی
بیگ رامی بیوگرافی - برنامه غذایی - برنامه تمرینی

عضلات پای بیگ رامی

بیگ رامی زمان زیادی را صرف ساختن عضلات چهار سر در سطح استاندارد‌های جهانی‌ می‌کند.

اگرچه او قبول دارد که نقطه ضعف بدنش پاهایش هستند اما او برنامه ای را طراحی کرده است که میتواند حجم کلی‌ این عضلات را افزایش دهد. قدرت ژنتیکی‌ او نیز در اینجا وارد عمل میشود. او تنها حرکات استاندارد پا را انجام میدهد اما نتایجش واقعا خارق العاده هستند.

•جلو پا دستگاه

او همیشه تمرین پای خود را با حرکت جلو پا دستگاه آغاز می‌کند. او ۲ ‌ست را با ۵۰ تکرار تکمیل می‌کند که این دو ‌ست را در واقع ‌ست‌های گرم کردنی در نظر می‌گیرد تا اطمینان حاصل کند مفاصل زانوانش تا جای ممکن گرم شده باشند. جلو پا دستگاه تنها حرکت تک مفصلی برنامه او می‌باشد.

اسکات

قبل از اینکه رامی در مسابقات ۲۰۱۵ مستر المپیا شرکت کند ۶ هفته قبل از شروع مسابقات او با وزنه ۲۲۴ کیلوگرمی حرکت اسکات را انجام میداد.

او هنگام انجام اسکات کمی‌ زاویه پای خود را به بیرون هدایت می‌کند تا بتواند یک اسکات عمیق را به شکل ایمن و ثابت انجام دهد. از طریق این اسکات‌های سنگین ممدوح توانست عضلات پهن درونی‌ خود را به سطح استاندارد‌های جهانی‌ برساند. توصیه او به دیگر بدن سازان این است که “ شما نیازمند حفظ فرم صحیح حرکت هستید، صاف بایستید، ایمنی را حفظ کنید و به شکل مستمر روی قویتر شدن کار کنید. “

پرس پا

بیگ رامی حرکت پرس پا را با دستگاهی با زاویه ۴۵ درجه انجام میدهد تا عضلات باسن خود را به سختی تمرین دهد. او با وزنه ۱۰۰ پوندی تا هر تکرار ممکن قبل از رسیدن به ناتوانی پیش میرود. او درباره‌ این حرکت می‌گوید “ این حرکت بسیار زجر آور است اما شما مجبورید که ادامه دهید. باید با درد مبارزه کنید! “

اسکات دستگاه

همانند اسکات با وزنه‌های آزاد، بیگ رمی از دستگاه اسکات نیز به منظور تحت فشار گذاشتن عضلات چهارسر خود استفاده می‌کند زیرا که با این دستگاه فشار روی عضلات باسن و مفصل لگن به کمترین حد ممکن می‌رسد.

او همچنین نسبت به حرکت اسکات با وزنه‌های آزاد عرض پاهای خود را در این حرکت جمع تر می‌گیرد، پشت خود را به تکیه‌ گاه دستگاه میچسباند و اجازه میدهد که دستگاه روی پاهای او کار کند.

برنامه غدایی بیگ رامی

*بیگ رامی تصمیمی برای توقف مصرف استروئید*

بعد از عملکرد عالی‌ رمی در مستر المپیا او تصمیم گرفت که به منظور حفظ سلامت خود و ورزش بدن سازی دیگر از استروئید استفاده نکند. او در اینباره گفت:

“ من دیگر استروئید مصرف نمیکنم و این را کاملا جدی می‌گویم. “ این موضوع همچنین یک پیشنهاد از طرف دکتر‌های او نیز بود زیرا که او فشار بسیار زیادی را روی مفاصل و ارگان‌های خود وارد میکرد.

برنامه غذایی بیگ رامی به شرح زیر است : 

بیگ رمی از یک رژیم غذایی بسیار سالم استفاده می‌کند و در روز مقادیر بسیار زیادی کالری مصرف می‌کند تا اطمینان حاصل کند که عضلات با ارزش خود را از دست نمیدهد. او در روز ۳۸۵۸ کالری مصرف می‌کند که منبع تامین آنها همگی‌ از گوشت‌های با کیفیت، کربوهیدرات‌ها و چربی‌‌های سالم می‌باشد. رژیم غذایی او به شرح زیر است :

وعده ۱

۱۲ سفیده تخم مرغ

۳ تخم مرغ کامل

۸ انس سیب زمینی‌ شیرین

وعده ۲

۵ انس برنج

۸ انس سینه مرغ

وعده ۳

نوشیدنی‌ پروتئینی

وعده ۴

۴ تخم مرغ کامل

۸ انس سیب زمینی‌ شیرین

وعده ۵

۸ انس سینه مرغ

۱ پیمانه برنج قهوه‌ای

۱ پیمانه آناناس خرد شده

وعده ۶

۱۰ انس سالمون

نصف پیمانه برنج سفید پخته شده

وعده ۷

۱۰ انس استیک

سالاد

وعده ۸

نوشیدنی‌ پروتئینی

۲ قاشق غذا خوری کار باد زمینی‌

آدرس پیج اینستاگرام بیگ رامی چیست؟

برای مشاهده پیج اینستاگرام بیگ رامی یا رمی کلیک کنید : پیج اینستاگرام بیگ رامی

دور بازو بیگ رامی چقدر است؟

دور بازوی این قهرمان مصری ۵۶ سانتی متر است.

بیگ رامی چرا پنجم شد؟

چه حاشیه هایی برای Big Ramy پیش آمد؟

برخی بر این باورند که دلیل پنج شدن بیگ رامی استفاده وی از سینتول بخصوص در عضلات پای و است که بدنبال آن حاشیه هایی پیرامون این بدنساز مصری شکل گرفت

از 1 تا 5 امتیاز دهید!
(آراء: 4 میانگین: 5)

Big Ramy or Big Ramy is considered one of the popular bodybuilders in the world of bodybuilding, who has always been respected by opponents and fans of this sport with his professional behavior. Mamdouh Al-Sabia, known as Big Ramy or Big Ramy, is a famous professional Egyptian bodybuilder He was born on September 16, 1984 in Baltim, which is one of the residential and deprived areas of the city of Alexandria, located in the Kafr al-Sheikh province of Egypt.

At first, Big Rami went to Kuwait to make a living and earn money, where he started fishing.

Big Rami stayed in Kuwait… and got married there and now has three daughters and it is interesting to know that his second child was born the night before the 2019 New York professional bodybuilding competition.
Big Rami then entered the world of bodybuilding in 2003 due to his bulky and beautiful body and started this sport first with the purpose of recreation and health, and his favorite bodybuilder was Dorian Yates first and then Victor Martinez.

In 2010, he worked in one of the biggest bodybuilding clubs in the world, the Oxygen Club of Kuwait, and at this time he followed bodybuilding under the coaching of the famous Dennis James.

Kuwait Oxygen Club is famous in the world as a monster club and due to the type of training and nutrition that the bodybuilders of this club have, it has caused very bulky bodies to be obtained from it.

Among the famous and bulky bodybuilders who are sponsored by Oxygen Club, we can mention Brandon Corey, Rolly Winklar, Nathan D’Asha, Jeremy Bondia and many others.

Due to his genetics and good physical potential, Big Rami was able to reach a special place among bodybuilders very soon.

In 2011, he was able to reach a weight of 200 pounds, which is equivalent to 90 kilograms, and in 2012, while weighing 286 pounds, which is equivalent to 129 kilograms, he was able to achieve the championship and overall position at the stage of the amateur Kuwait Olympiad, and in those professional card competitions and get a license to participate in professional competitions.

Big Ramy’s coach, Dennis James, asked him to make a name for himself among professional bodybuilders with his good body and championships before the Masters Olympias, and with the carbohydrate-free diet he set for him, he was able to make his first appearance. He won the championship in the New York professional competition and was able to qualify for Mr. Olympia 2013.

In his first appearance in Mr. Olympia in 2013, Big Rami managed to take eighth place and in other words, he was among the top 8 bodybuilders in the world.

His brilliance in Master Olympia continued to progress until 2017, so that in 2014 to 2017, he was able to take the seventh, fifth, fourth and second places, respectively, and in 2017, he lost his closest competition with Phil Heath and won Sandhu stayed open but in 2018 he surprisingly finished in sixth place.

In 2019, he suffered a shoulder injury a few weeks before the competition, but a few days before the start of Mr. Olympia 2019, he announced his readiness to appear on the stage of Mr. Olympia, but I invited him to participate in this competition. did not come.

Many know that the reason why Mr. Olympia did not invite Big Rami to participate in 2019 is that there was no longer a superpower like Oxygen Club behind him, and according to Brandon Corey, Big Rami left Oxygen Kuwait after finishing sixth in Mr. Olympia 2018. to continue his training under Neil Hill, who is one of the famous bodybuilding coaches, including Flex Lewis and William Bonak.

In 2020 and a few days before the start of the Arnold Classic Ohio 2020, he introduced Chad Nichols as his new coach, and it is enough to describe Chad Nichols that he was the coach of the legendary King Ronnie Coleman.
Big Ramy finally managed to win both the judges’ and people’s champion titles in the Mr. Olympia 2020 after years of effort and ended the failure of Sando.

Big Ramy was able to defend his championship title in the 2021 Mr. Olympia competition and once again won Sando, although in 2021 he could not win the title of the people’s champion, and this title was won by Greg Parsi, our dear shepherd.

But in the 2022 Masters Olympiad, Big Rami won the fifth place due to lack of preparation as in previous years and the excessive and unprincipled use of sentol… As a result, despite the weakness of Big Rami, Hadi Chopan managed to win the first title and The sandwich became Master Olympia for the first time in the history of Iran.

Big Ramy’s honors from 2012 until today are as follows:

2012:

Kuwait Gold Cup: Championship and first place
Mr. Olympia Amateur Kuwait: Championship and first place

2013:

New York professional tournament: championship and first place
Mr. Olympia competition: 8th place

2014:

New York professional tournament: championship and first place
Mr. Olympia competition: 7th place

2015:

Arnold Classic Brazil: championship and first place
Arnold Classic Europe: 4th place
Mr. Olympia: Fifth place
EVLS Prague professional tournament: 2nd place

2016:

Mr. Olympia: 4th place
Arnold Classic Europe: 2nd place
Kuwait professional competitions: championship and first place
EVLS Prague professional tournament: 2nd place

2017:

Mr. Olympia: second place
European Arnold Classic: Championship and first place

2018:

Mr. Olympia: 6th place

Year 2020:

Arnold Ohio Classic: 3rd place
Mr. Olympia: First place
People’s champion

Year 2021:

Mr. Olympia: First place

Year 2022:

Masters Olympia: fifth place

بیگ رامیبیوگرافی بیگ رامیبیگ رامی بیوگرافیبیگ رامی بدنسازبیگ رمیبیوگرافی بیگ رمی – بیوگرافی big ramy

خیر. برای مشاهده تصویر همسر بیگ رامی وارد شوید.

دیدگاهتان را ثبت کنید!

guest
2 پیام
بازخورد داخلی
نمایش همه ی دیدگاه ها

تغییر زبان فوروارییرز

دسته بندی کلی