مخالفت بنا و درستکار با اعزام ستاره‌های کشتی ایران به مسکو

سرمربیان تیم‌های ملی آزاد و فرنگی با اعزام ۳ ستاره کشتی به تورنمنت ALL STAR روسیه مخالفت کردند.

تورنمنت All Star

سه ستاره کشتی ایران به تورنمنت All Star اعزام نمیشوند

به گزارش فوروارییرز ،در روزهای گذشته 3 کشتی‌گیر ایرانی از سوی روس‌ها به تورنمنت ALL STAR که قرار است 12 آذر در مسکو برگزار شود، دعوت شدند.

برای حضور در این رقابت‌ها شماری از ستارگان کشتی آزاد و فرنگی جهان از جمله عبدالرشید سعدالله‌اف، زائوربک سیداکوف، ماگومدحبیب کادیماگومدوف و… دعوت شده‌اند که کشتی فینال گونه‌ای در دو رشته آزاد و فرنگی برابر هم خواهند داشت. از ایران نیز امیرحسین زارع قهرمان سنگین وزن جهان در سال 2021 و همچنین محمدرضا گرایی قهرمان 67 کیلوی جهان و المپیک به همراه محمدعلی گرایی نفر سوم وزن 77 کیلوی جهان به این رقابت‌ها دعوت شده‌اند.

فدراسیون کشتی در این باره نظرات سرمربیان دو تیم را جویا شد که هیچ کدام از آنها موافق حضور این سه کشتی‌گیر در مسکو نیستند.

هم محمد بنا و هم پژمان درستکار سرمربیان تیم‌های ملی فرنگی و آزاد به دلیل اینکه بعد از جهانی هیچ یک از کشتی‌گیران اعزامی تمرین منظمی نداشته‌اند، با این اعزام مخالفت کرده‌اند. خصوصا 3 کشتی‌گیر دعوت شده که هیچ کدامشان تاکنون برای حضور در لیگ هم قرارداد نبسته‌اند تا به واسطه لیگ لااقل تمرین منظم‌تری داشته باشند.

اینطور که پیداست استارت رسمی کشتی ایران برای مسابقات سال 2022 از مسابقات قهرمان کشوری زده خواهد شد که هنوز زمان دقیق برگزاری آن اعلام نشده است.

برای دریافت سریعتر تیتر های خبرهای جدید پیج اینستاگرام فوروارییرز را دنبال کنید4warrior.ir@-(کلیک کنید)

#جدیدترین_اخبار_کشتی  #اخبار-کشتی #تورنمنت All Star #تورنمنت All Star روسیه

www.4warriors.ir
از 1 تا 5 امتیاز دهید!
(آراء: 0 میانگین: 0)
این صفحه را برای دیگران بفرست :

دیدگاهتان را ثبت کنید!

guest
0 پیام
بازخورد داخلی
نمایش همه ی دیدگاه ها

تغییر زبان فوروارییرز

دسته بندی کلی